روتر سیسکو

درباره برند سیسکو و محصولات آن بیشتر بدانیم.، شرکت سیسکو(Cisco) از سال 1986، جز یکی از بزرگترین فروشندگان تجهیزات شبکه در جهان بوده است. این شرکت در سال 2002 با ارائه تجهیزاتی قدرتمند در زمینه ی شبکه توانست …


سوییچ سیسکو

یکی از محصولات دیگر شرکت بزرگ سیسکو سوئیچ های این شرکت می باشد ، با استفاده از فرایند switching به مراتب میتوان سرعت و عملکرد شبکه را بهبود بخشید که این تجهیزات…..


درباره سیسکو

سیسکو یا سیسکو سیستمز نام شرکت معروفی در زمینه ی تجهیزات شبکه است که در سال 1984 توسط لن بزاک و سندی لرنر زوجی که در بخش کامپیوتر دانشگاه استنفورد کار می کردند تاسیس گردید .
سیسکو اسمال بیزینس

شرکت سیسکو سیستمز تولید این سری از سوییچ های خود را در سال 2010 آغاز کرد . و رفته رفته به آنهاتنوع بیشتری بخشید. این شرکت تاکنون بیش از هفتاد مدل از این محصولات..


هدف اصلی ما چیست؟

با توجه به خرید و فروش سیسکو تجهیزات قدرتمند و محبوب سیسکو و دیگر برندهای معتبر که نقش بسزایی در بازارهای جهانی و ایران دارد.فرا ارتباطات صنعت پیشه هدف خود را با توجه به توان و تخصص و تجربه میل به خدمت به مشتریان گرامی و انتخاب بهترین و مناسب ترین گزینه با توجه به نیاز مشتریان ازمیان تجهیزات سیسکو و دیگر برندهای موجود بازار شبکه ایران اعلام می دارد

مشاوره و ارائه بهترین راه حل متناسب با شبکه شما
یکسال ضمانت اصل بودن کالا
تجزیه و تحلیل محصول