در سرمایه گذاری در گرجستان ، سرمایه گذار به فردی حقیقی یا حقوقی گفته می شود که به عنوان مالک با طرح موردنظر خود یا شریک در کسب و کار و پروژه های دیگر تصمیم به سرمایه گذاری در گرجستان دارد . افراد سرمایه گذار می توانند تابعیت گرجی یا غیر گرجی داشته باشند.
در قوانین فعلی گرجستان، فردی سرمایه گذار نامیده می شود که حداقل ۳۰۰ هزار لاری به صورت مستقیم در گرجستان سرمایه گذاری کند. و کارآفرین به کسانی گفته می شود که آورده ای حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری دارند و قصد دارند اقامت گرجستان را از طریق سرمایه گذاری در گرجستان دریافت کنند. همانطور که گفته شد باید حداقل مبلغ ۳۰۰ هزار لاری برای سرمایه گذاری کاملا به صورت مستقیم در کسب و کار شخص سرمایه گذار ، سرمایه گذاری شود . دقت داشته باشید که خرید ملک در گرجستان به عنوان سرمایه گذاری مستقیم در گرجستان محسوب نخواهد شد و دریافت اقامت در گرجستان با خرید ملک قوانین جداگانه ای دارد.

مزایای ثبت شرکت در گرجستان


ثبت شرکت در گرجستان دارای مزایای بسیار زیادی می باشد مانند افتتاح حساب بانکی بین المللی و اخذ اقامت از طریق ثبت شرکت در گرجستان . با ثبت شرکت در گرجستان و راه اندازی کسب و کار برای خود بدون این که کارمند باشید و به حقوقی کم اکتفا کنید ، به راحتی به طور مستقل کار کنید. دریافت اقامت از مزیت های مهم ثبت شرکت در گرجستان است البته راه های بسیاری برای اقامت و مهاجرت به گرجستان نیز وجود دارد که در دیگر مطالب به آن اشاره شده است.
یکی از راه های دریافت اقامت و مهاجرت به کشوری دیگر ، ثبت شرکت در کشور موردنظر است. برای مثال برای مهاجرت به یک کشور اروپایی باید برای سرمایه گذاری در آن کشور اقدام کنید. با ثبت شرکت می توانید با هزینه بسیار پایین تر و صرف زمان کمتر برای خود و اعضای خانواده اقامت آن کشور را دریافت کنید. در گرجستان نیز باید برای دریافت اقامت برای ثبت شرکت اقدام کنید . ثبت شرکت در گرجستان به راحتی قابل انجام است و صدور مجوزهای لازم برای ثبت شرکت خیلی سریع انجام خواهد شد اما به دلیل راه اندازی شرکت های صوری که هدفشان کسب و کار نیست باید برای اداره اقامت گرجستان این موضوع که کسب و کار شما واقعی است به اثبات برسد. برای این که در روند ثبت شرکت در گرجستان با مشکلی مواجه نشوید قطعا نیاز به مشاوره و راهنمایی کاملی در این زمینه خواهید داشت . شرکت وان جورجیا اماده است تا با ارائه خدمات تخصصی در این زمینه تا انتهای مسیر همراه شما باشد.
دولت گرجستان با ساختن شرایط مناسب سرمایه گذاری برای سرمایه گذاران و تدوین فعالیتهای سرمایه گذاری و همچنین حفظ ساختارهای اقتصادی تمامی موجبات لازم را برای ثبت شرکت های خصوصی توسط سرمایه گذاران فراهم کرده است . سرمایه گذاری توسط افراد خارجی و دیگر کشورها در گرجستان به دلیل سیستم اقتصادی این کشور آزاد است در واقع اتباع کشورهای خارجی بر اموال منقول و غیر منقول حق مالکیت دارند و با ارائه اسناد معتبر ، انتقال ارز حاصل از فعالیت اقتصادی امکان پذیر است.
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .........................................
شركت آجر اصفهان از سال ۱۳۶۹ با هدف فعالیت در صنعت ساخت و ساز آجر کشور شروع به کار نمود. شرکت آجر در سال ۱۳۷۷ با تغییر عمده در نحوه تولید و مکانیزه کردن خط تولید آجر و راه اندازی خط تولید آجر اتوماتیک فعالیت خود را ادامه داد. این شرکت به منظور ارتقاء سطح كيفی و كمی خدمات تولید آجر و افزايش بهره وری و بهبود مستمر با تبعيت از مراجع قانونی مرتبط و سيستمهای كلان كشور با دانش فنی، تجربه پرسنل متعهد خود، در زمینه تولید اتوماتیک انواع آجر ، آجر نما ، آجر سفال اصفهان ، آجر قزاقی ، آجر بهمنی ، اجر تونلی ، اجر ممتاز ، آجر نسوز و آجر سفال در اصفهان و تمام موارد مربوط به صنعت اجر ، فعالیت می نماید. آجر ، پیشگام در زمینه ارائه جدیدترین محصولات آجر ، آجر نما ، آجر نسوز ، اجر سه گل ، آجر ۱۰ سوراخ ، آجر لفتون ، آجر قالب کوچیک ۵ ، آجر دوقلو ، آجر ۵/۵ ممتاز و آجر سفال اصفهان در بازار ایران با دستگاه های تمام اتوماتیک و بالاترین کیفیت و تنوع و همچنین عرضه آجر با مناسب ترین قیمت بین رقبای موجود در بازار آجر جهت مصارف مختلف ساختمان در ایران می باشد.

آجر به عنوان یکی از مصالح پر مصرف و اولین محصول صنعتی جایگزین سنگ شده است و بر اساس نوع مواد ، روش تولید و نوع استفاده انواع متنوعی از آجر مانند آجر نما ، آجر قزاقی ، آجر نسوز ، آجر بهمنی ، آجر ممتاز ، آجر سه گل ، آجر ده سوراخ ، آجر لفتون ، آجر قالب کوچیک ۵ ، آجر دوقلو ، آجر تونلی تولید می شود . شرکت آجر ، با استفاده از تكنولوژی بروز و دستگاه های اتوماتیک انواع بی شماری از آجر ، آجر نما ، آجر سفال اصفهان و دیگر انواع آجر را با كیفیت بالا و مرغوب در ابعاد و شكل ظاهری متنوع وارد بازار می نماید.
شرکت آجر ، با سالها تجربه در زمینه تولید آجر ، تامین و ارائه انواع آجر ، آجر نما ، آجر قزاقی ، آجر نسوز ، بهمنی و دیگر آجر ها مانند
آجر سه گل ، آجر دوقلو و آجر ۱۰ سوراخ در ابعاد و رنگ های مختلف با استاندارد و اصول تولید آجر در مدرنترین و بهترین کارخانه همواره فراتر از رقبا قدم برمیدارد. آجر برای ارائه محصولی با کیفیت و مرغوب تمام تلاش و تجربیات چندین ساله متخصصین خود را در زمینه تولید آجر ۱۰ سوراخ ، آجر دوقلو ، آجر سه گل ، آجر قالب کوچک ، آجر ده سوراخ قرمز ، آجر سفال ، آجرنسوز ، آجر قزاقی ، آجر بهمنی با رعایت انصاف و صداقت به کار گرفته است تا رضایت مشتریان عزیز را فراهم آورد .