بازرگانى مگاكو مفتخر است با نمايندگى پمپ هاى وكيوم متحد تبريز كه با يكسال گارانتى و ١٠سال خدمات پس از فروش ارائه مى نمايد،در زمينه هاى مختلف با صنايع مختلف همكارى داشته و همراه صنعتگران و توليد كنندگان باشد.
شرکت صنعتی و تولیدی متحد با بیش از 30 سال سابقه، بزرگ ترین تولیدکنندۀ پمپ های وکیوم دورانی رینگ مایع با استفاده از تکنولوژی روز دنیا و پمپ های سانتریفوژ و بلوئرهای هوا با قدرت دمندگی بالا در ایران می باشد.

با توجه به نیاز روزافزون صنایع مختلف به پمپ وکیوم ، این شرکت، تولید و عرضۀ این نوع پمپ ها را با هدف جلب رضایت مشتریان از طریق بهبود مستمر روندهای ارائه محصول، افزایش کیفیت و نیز تنوع خدمات قابل ارائه به مشتریان ارجمند در دستورکارخود قرار داده است.

امیدواریم با عرضۀ محصولات و ارائه خدمات متناسب با نیازهای مشتری بتوانیم آسایش و اطمینان خاطر شما عزیزان را بیش از پیش تأمین نماییم.
پمپ هاى وكيوم رينگ مايع (آب در گردش)متحد از ظرفيت 25 متر مكعب بر ساعت تا 1000 متر مكعب بر ساعت مى باشد و در صورت نياز و سفارش با متريال استيل نيز قابل ارائه به مصرف كنندگان محترم مى باشد.
پمپ هاى 25-60-100-200 متر مكعب به صورت كوپل مستقيم ارائه شده و 300-500-750-1000 متر مكعب به صورت شاسى و كوپله ارائه مى شوند.
جهت اطلاع از هر گونه مشخصات فنى پمپ ها به كاتالوگ ها مراجعه فرموده و يا با كارشناسان مگاكو تماس حاصل فرماييد.
همچنين شركت صنعتى توليدى متحد محصولات ديگرى از جمله ونتيلاتور(دم)و پمپ هاى سانتريفيوژ را نيز در سبد كالاهاى توليدى خود جاى داده است .

پمپ وکیوم که از ابزارهای پرکارد می باشد توسط یک دانشمند آلمانی به نام اتو وان گریکه در سال 1650 اختراع گردید. این پمپ ها در مدل های مختلف و با کاربردهای متفاوت تولید می شود.
پمپ وکیوم فشار را به پایین تر از فشار هوا (حالت خلاء) کاهش می دهد. در واقع پمپ های وکیوم در فشار بین اتمسفر و صفر مطلق فعالیت می نماید.