آيا ميدانيد؟ کاشان جي اس ام يکي از اولين انجمنهاي تخصصي تعميرات موبايل است؟
نمایش نتایج: از شماره 1 تا 6 , از مجموع 6

موضوع: فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

 1. Top | #1

  تاریخ عضویت
  January 2011
  عنوان کاربر
  عضو قدیمی
  ميانگين پست در روز
  0.27
  نوشته ها
  818

  پیش فرض فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

  سلام دوستان عزیز -من میخوام یک شرکت یا مغازه باز کنم که توش تعمیرات موبایل-صوت تصویری-تعمیرات لپ تاپ و کمی هم فروش لپ تاپ و موبایل بالا کلاس انجام بدیم ما 4 نفر هستیم هر کدوم یک کار انجام میدیم الان تو بازر کار میکنم اما بدون مجوز -چندبار به ما گیر دادن -حالا میخوایم با هم کار کنیم من مدیر عامل بشم 90 درصد سرمایه مال من و با اونا پرسانتی کار میکنم شما چه راهنمایی دارید من شرکت ثبت کنم یا پروانه کسب بگیرم- شرکت ثیت کنم و یک واحد ادارای بگیرم توش کار کنم یا مغازه بگیرم مرسی فرق بین شرکت و جواز کسب چیه کسی که شرکت داشته باشه تو اساسنامش تعمیرات شرح داده باش باز باید جواز بگیر دوستان راهنمایی کنید مرسی اگر راه دیگه هم هست راهنمایی کنید مرسی

 2. Top | #2
  a.p
  a.p آنلاین نیست.

  تاریخ عضویت
  May 2009
  عنوان کاربر
  ناظم سایت
  ميانگين پست در روز
  1.64
  نوشته ها
  5,957

  پیش فرض پاسخ : فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

  جواز کسب برای هر کدوم باید جدا بگیری واسه مغازه . واسه ثبت شرکت هم جواز بنا به تشخیص کارشناس اداره ثبت شرکتها گاهی اوقات لازمه . پیشنهادم اینه که شرکت رو بدی به کسایی که کارشون ثبت شرکت هست و یه مبلغی هم میگیرن اونا واسه دستمزد خودشون شاید بتونن با کارشناس کنار بیان
  MY YAHOO ID : alireza_kiani_rad
  علیرضا کیانی راد

  ARABIC FARSI FIRMWARE 3. Top | #3

  تاریخ عضویت
  January 2011
  عنوان کاربر
  عضو قدیمی
  ميانگين پست در روز
  0.27
  نوشته ها
  818

  پیش فرض پاسخ : فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

  دوستان اونا واسه من کار میکن و همه جوابها رو من میدم و کارها با من و کل کارهای اداری کارفرما من هستم اونا رو استخدام میکنم اما موندم شرکت ثبت کنم و یک واحد تو سختمان بگیرم یا مغازه بگیرم و فرق این 2 تا چیه ایا اتحادیه گیر میده یا روش هست راهنمایی کنید مشکل من شرکا نیستن اونا شریک من نیست شرکت به اسم خودمو م خانم میزنم اونا هیچ دخالتی ندارن پروانه به اسم خودم از اتحادیه میترسم که گیر بده

 4. Top | #4
  a.p
  a.p آنلاین نیست.

  تاریخ عضویت
  May 2009
  عنوان کاربر
  ناظم سایت
  ميانگين پست در روز
  1.64
  نوشته ها
  5,957

  پیش فرض پاسخ : فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

  ببین شما برای یک شغل فقط میتونی جواز بگیری و مجوز برای شغلهای دیگه نمیدن . به نظر من اگر ساختمان باشه بهتره چون بازرسای اتحادیه ها زیاد تو مغازه مزاحمت میشن
  MY YAHOO ID : alireza_kiani_rad
  علیرضا کیانی راد

  ARABIC FARSI FIRMWARE 5. Top | #5

  تاریخ عضویت
  January 2011
  عنوان کاربر
  عضو قدیمی
  ميانگين پست در روز
  0.27
  نوشته ها
  818

  پیش فرض پاسخ : فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

  دوستا یا اشنایان خبری ندارن اگه شرکت بزنم بر تو یک واحد از ساختمان تعمیرات انجام بدهم میشه یا نه

  تعمیرات لپ تاپ و موبایل و نصب دوربین مداربسته یا تعمیرات پرینتر


  یا بقول دوست عزیزمون شرکت منحل کنم و مغازه بزنم

  دوستان من تو تهران شرکتهای زیادی دیدم که تعمیرات موبایل-لپ تاپ-پرینتر - تو یک واحد انجام میدن پس اینجا چطوریکار میکن ممنون مرسی

  ممنون


 6. Top | #6

  تاریخ عضویت
  March 2018
  عنوان کاربر
  کاربر جدید
  ميانگين پست در روز
  0.04
  نوشته ها
  15

  پیش فرض پاسخ : فرق بین جواز کسب با ثبت شرکت

  بسیاری ازمردم به علت عدم آشنایی با قوانین قضایی توان احقاق حقوق خود را ندارند، ازاین رو، قانون اساسی به آنها اجازه داده است که برای دفاع ازخود وحقوق خود، وکیل انتخاب کنند، و در صورت عدم توانایی، امکان تعیین آن را برایشان فراهم گردد. دراصل 35 آمده است: در همه ی دادگاه ها، طرفین دعوی حقّ دارند برای خود وکیل انتخاب نمایند و اگر توانایی انتخاب وکیل را نداشته باشند باید برای آن ها امکانات تعیین وکیل فراهم گردد.
  قانونگذار براي اشخاصي كه توان پرداخت دستمزد وكيل را ندارند، امكان استفاده از وكيل "معاضدتي" را پيش‌بيني كرده‌است. وكلاي دادگستري مطابق قانون وكالت تكليف دارند همه ساله در سه دعواي مدني به‌عنوان كمك معاضدت به اين دسته از اشخاص قبول وكالت نمايند. كليه دادگاه‌ها نيز مكلف به پذيرش وكيل هستند،اگر دادگاهي حق گرفتن وكيل را از متهم سلب كند، حكم صادرشده از آن دادگاه فاقد ارزش و اعتبار قانوني است.

  در دعاوي مدني، يك شخص حداكثر از دو وكيل مي‌تواند استفاده كند، ولي در دعاوي كيفري سقفي براي تعداد وكلاي انتخابي تعيين نشده است.


  براي آشنايي با نقش وكيل در دادگستري و حدود اختيارات و وظايف او، وكالت در دعاوي را به دو دسته تقسيم مي‌كنيم:
  الف- وكالت در دعاوي مدني
  در دعاوي مدني هر يك از طرفين دعوا اجازه دارند حداكثر تا دو نفر وكيل به دادگاه معرفي كنند. وكلاي طرفين بايد داراي شرايطي باشند كه به‌موجب قانون راجع به وكالت در دادگاه‌ها براي آنان مقرر شده است.


  وكالت ممكن است با سند رسمي يا سند غيررسمي باشد. اگر با سند عادي و غيررسمي عقد وكالت تنظيم شود، در مورد وكالت‌نامه‌هاي تنظيمي در ايران وكيل مي‌تواند زير وكالت‌نامه تأييد كند كه وكالت‌نامه را موكل شخصاَ در حضور او امضا يا مهر كرده يا انگشت زده است و اگر وكالت در خارج از ايران داده شده‌باشد، بايد به گواهي يكي از مأمورين سياسي يا كنسولي جمهوري اسلامي ايران برسد.


  اگر وكالت در جلسه محاكمه داده شود، مراتب در صورت‌جلسه قيد و به امضاي موكل مي‌رسد چنانچه موكل در زندان باشد، رئيس زندان يا معاون او بايد امضا يا اثر انگشت او را تأييد كنند.


  وكالت در دادگاه‌هايي كه به پرونده‌هاي مدني رسيدگي مي‌كنند شامل تمام اختيارات راجع به محاكمه است جز آنچه را كه موكل استثنا كرده باشد. با وجود اين، براي دخالت وكيل در بعضي امور، نياز به تصريح در وكالت‌نامه دارد مانند:
  - وكالت راجع به اعتراض به رأي، تجديد نظر ، فرجام خواهي و اعاده دادرسي
  - وكالت در سازش و مصالحه؛
  - وكالت در تعيين كارشناس؛
  - وكالت براي درخواست صدور برگ اجرايي و تعقيب عمليات مربوط به اجراي حكم و گرفتن وجوه پرداخت شده به نام موكل و … .
  ب ـ وكالت در دعاوي كيفري
  حق داشتن وکیل برای متهم از زمان کشف جرم تا اجرای حکم صادره، از مهمترین تضمینات حقوق دفاعی متهم است. برای این کار باید از دفتر وکالت کمک گرفت.
  اصل الزامی بودن شرکت وکیل مدافع در کلیه مراحل دادرسیهای کیفری در مقررات موضوعه اکثر قریب به اتفاق کشورهای جهان، به عنوان یکی از اساسی‌ترین تضمینهای حقوق دفاعی متهم پذیرفته شده است و در برخی از جوامع محاکمه متهم بدون شرکت وکیل مدافع ممکن نیست. دفتر وکالت مشاوره رایگان نیز ارائه می نماید.


  در دعاوي جزايي، طرفين دعوا مي‌‌توانند وكيل يا وكلاي مدافع خود را انتخاب و معرفي كنند. بيشتر پرونده‌هاي كيفري پس از تحقيقات مقدماتي در دادسرا، به همراه كيفرخواست در دادگاه مطرح مي‌شوند. از اين‌رو وكيل هم در مرحله رسيدگي مقدماتي و هم دادرسي نقش دارد. در مرحله مقدماتي، متهم مي‌تواند در دادسرا يك نفر وكيل همراه خود داشته باشد


  وكيل متهم مي‌تواند بدون مداخله در امر تحقيق، پس از خاتمه تحقيقات مطالبي را كه براي كشف واقع و حقيقت و دفاع از متهم يا اجراي قوانين لازم مي‌داند، به قاضي اعلام نمايد. قاضي تحقيق نيز اظهارات وكيل را صورت جلسه مي‌كند. در مرحله دادرسي، اصحاب دعوا وكلاي خود را به دادگاه معرفي مي‌كنند. متهم مي‌تواند از دادگاه تقاضا كند تا وكيلي براي او تعيين نمايد. اگر دادگاه تشخيص دهد كه متهم توانايي انتخاب وكيل را ندارد، از بين وكلاي حوزه قضايي و در صورت عدم امكان، از نزديكترين حوزة مجاور وكيلي براي متهم تعيين خواهد كرد.


  منبع

مجوز های ارسال و ویرایش

 • شما نمیتوانید موضوع جدیدی ارسال کنید
 • شما امکان ارسال پاسخ را ندارید
 • شما نمیتوانید فایل پیوست در پست خود ضمیمه کنید
 • شما نمیتوانید پست های خود را ویرایش کنید
 •  
کليه حقوق مادي و معنوي براي موبايل آي سي يو کاشان محفوظ مي باشد .
قدرت گرفته از ويبولتين 5
کلیه حقوق این سایت متعلق به موبایل آی سی یو کاشان میباشد.این سایت تابع قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشدو ارسال مطالب خلاف قانون جمهوری اسلامی ممنوع است.
انجمن تخصصي تعميرات موبايل کاشان جي اس ام يکي از قديمي ترين انجمنهاي جي اس ام در ايران ميباشد که فعاليت خود را از سال 1385 آغاز کرد و تا کنون توانسته با ارائه خدمات متنوع و مفيد کاربران زيادي را در اين زمينه به خود جذب کند.يکي از خدمات بي نظير تيم کاشان جي اس ام ارائه مرکز دانلود بسيار کامل و بي نظير Dlgsm.com ميباشد
Dlgsm.com مرکزدانلود رسمي برندهاي معتبر موبايل ميباشد که در ميان متخصصين جي اس ام در ايران و خارج از ايران کاربران و طرفداران زيادي دارد.